Zajímavosti

Kanima - před a po dokončení přeměny + diskuze

30. června 2012 v 12:37 | Jabig
KDO NEVIDĚL PÁTÝ DÍL DRUHÉ SÉRIE, MÁ PŘÍSNÝ ZÁKAZ ČÍST DÁL!
(je to samozřejmě na vás, ale zkazíte si tim překvapení ;)

Hollywood Teen Awards

7. ledna 2012 v 9:35 | JabigNašla jsem jednu zahraniční stránku, kde můžete hlasovat pro své oblíbence v různých kategoriích. Naši Teen Wolf herci jsou ve dvou kategoriích:
Favorite Wolf (Oblíbený vlk)
• Tyler Posey (Scott)
• Tyler Hoechlin (Derek)

Favorite Breakout Star
• Dylan O'Brien (Stiles)

Edit (1.4.2012): Bohužel naši oblíbenci nevyhráli, v první kategorii vyhrál Taylor Lautner a ve druhé vyhrála Nicky Minaj.

Will Teen Wolf Be Venturing Into Vampire Territory?

29. října 2011 v 19:05 | Jabig

"Odváží se Teen Wolf do Upířího území?"

(ztručný obsah článku)
Taylor Lautner má třpytivého Roberta Pattinsona, Joe Manganiello má sexy vikinga Alexandera Skarsgårda. Ale kde má svoji "upíří polovičku" Tyler Posey? "Tato série zůstává bez tesáků." Nikdy tu nebudou upíři (říká Tyler Hoechlin - Derek). Jiné nadpřirozené bytosti se však v seriálu objevit mohou. Jeff Davis (scénárista) dodává: Vždy říkám, že v seriálu nebudou žádní upíři, ale zeptejte se mě za pět let, až mi dojdou nápady.

Dále se v článku píše, že se objeví noví vlci. Na konci sezóny ne každý bude živý, a ne každý zůstane nutně jako člověk...


Originální článek najdete: zde

TEEN WOLF » E-Shop

27. října 2011 v 14:31 | Ela

Jsi velký fanoušek seriálu Teen Wolf ? Ukaž to trikem ! Kup si oficiální trika ze stránky MTV - oficiální stránky seriálu.
E-shop najdeš kliknutím na obrázek a ZDE.

Dylan a Tyler v show MCM!

27. října 2011 v 14:23 | Ela

Pozor Fanoušci seriálu Teen Wolf, náš známý vlkodlak Tyler Posey a jeho parťák Dylan O'Brien budou oba hosty na říjnové MCM Expo Comic Con v Londýně! Tyler, který hraje v TW Scotta McCalla, a Dylan, který hraje jeho nejlepšího kamaráda Stilese se setkají s fanoušky v sobotu 29. a neděli 30. října v Show UK největší popové kultury.
Seriál byl inspirován klasickým filmem, který nese stejné jméno "TeenWolf" .
Seriál dosáhl masivní skupiny diváků a fanoušků. Mohlo by se líbit především fanouškům seriálů Buffy The Vampire Slayer, True Blood, Twilight a podobně. Brzy bude i druhá série. Doporučujeme fanouškům upírů a vlkodlaků.

Písnička z 10. epizody

19. října 2011 v 19:56 | Jabig
Pročítala jsem nové komentáře, a narazila jsem na jeden od Lady Delete, hledá jednu písničku z 10. epizody (přibližný čas 29:40) Teen Wolf. Tak jsem trochu zapátrala a zjistila jsem, že je od Methods Of Mayhem a jmenuje se Fight Song.


Měla by to být tahle, ale myslím že si ji pro Teen Wolf trochu předělali. Snad jsem ti alespoň trochu pomohla :)

btw.: Moc se omlouvám že jsem nedodržela slib že přidám další písničky, ale bohužel mi čas nevyšel tak, jak jsem chtěla. Proto teď neříkám přesně kdy, ale o podzimních prázdninách se někdy čas najde...

Zeptej se TeenWolf-Daily na cokoliv...

8. října 2011 v 22:24 | Jabig
K tomuto článku můžete napsat jakoukoliv otázku, něco co vás zajímá o seriálu Teen Wolf nebo i o nás adminkách. Odpovíme rády, když se budete chtít zeptat konkrétně třeba mě ne bo Eli, připište to ke komentáři ;) Na příliš osobní otázky odpovídat nebudeme, proto ani nemá cenu se na ně ptát. Budeme odpovídat do komentářů, někdy třeba do samostatného článku. Těšíme se na vaše otázky :))

Samozřejmě se můžete na cokoliv ptát i prostřednictvím našeho e-mailu (teenwolf-daily@seznam.cz), budeme rády když se představíte a napíšete třeba blog, který budeme moci navštívit. :)

Nově se nás můžete ptát i prostřednictvím FORMSPRINGu.

Tyler Posey vs. Inigo Montoya: Whose 'Stache Is Hotter?

27. září 2011 v 21:19 | Jabig
Na této stránce můžete hlasovat, kdo má hezčí knírek. Jestli Tayler Posey (Scott) nebo Inigo Montoya (hrál v "Princezna nevěsta"). Já jsem dala hlas Tylerovi, ale upřímě se mi moc nelíbí ani u jednoho :)

DYLAN O'BRIEN: JAKÁ HOLKA MÁ U NĚJ ŠANCI?

30. srpna 2011 v 10:48 | Ela

Devatenáctiletý Dylan z MTV seriálu Teen Wolf prozradil, jak podle něj vypadá ideální holka, co ho v nejbližších dnech čeká a kdy ho fanynky uvidí bez trička. V celém článku najdete rozhovor s Dylanem a video.

Herci z Teen Wolf na twitteru

29. srpna 2011 v 10:46 | Jabig
Našla jsem naše herce na twitteru, kdo chce tak si je samozřejmě může přidat :)

Tyler Posey (Scott) - @TylerGPosey
Tyler Hoechlin (Derek) - @TylerL_Hoechlin
Dylan O'Brien (Stiles) - @DylanOBrien
Crystal Reed (Allison) - @CrystalMReed
Holland Roden (Lydia) - @HollandRoden
Colton Haynes (Jackson) - @ColtonLHaynes
 
 

Reklama
TeenWolf-Daily.blog.cz | ©2011-2013 | Jabig.blog.cz