Aktuálně

Hledají se barvy pro design...

29. června 2013 v 18:07 | Jabig
Se začátkem nové série by to chtělo i nový kabátek pro tento blog. Už mám v hlavě zhruba promyšleno, jak bude design vypadat. Co mi ale chybí, jsou barvy! Tak se vás ptám, jaké barvy by jste tu chtěli mít? Světlé, nebo tmavé? Pište vaše oblíbené kombinace barev do komentářů, moc mi to pomůže! :)

Od zítra začínám pracovat na blogu, což znamená, že doplním hudbu, fotky, promo videa atd. Časem bych chtěla začít dělat soutěže a otevřít "from you" - budete se moct podílet na tvorbě blogu a ukázat vaše výtvory s tématikou Teen Wolf.

Nízká aktivita aneb škola nám pomalu, ale jistě začíná

1. září 2012 v 21:09 | Jabig

Páni, to nám ty prázdniny ale utekly, co? :) Pozítří už jdeme do školy. Ještě mi chybí dokoupit několik učebnic a pokukuji po novém batohu. Co vy, už máte všechno potřebné nakoupené?
Po skončení druhé série Teen Wolf to tu zase "umřelo", ale nebojte, články sem budou zase přibývat. Až se dozvím rozvrh hodin, rozvrhnu si i články na blog, protože bych chtěla každý den přidat tématický článek (seznam písniček z epizody, synopsis, novinky z twitteru, obrázku z tumblru) a každý týden by se nám témata opakovala, potom by přibyla jiná, snad to chápete, vysvětluju to docela nepřehledně :)
Taky jsem znovu zprovoznila můj blog, na kterém přibyde grafika a občas i něco z mého života.

Takže si užijte zítřejší poslední prázdninový den, vaše Jabig :)

PS: omlouvám se za případné chyby nebo "zmatenost" článku, jsem docela dost unavená (poslední dobou špatně spím), od té doby, co jsem se v úterý vrátila z Turecka.

BLOG | Nový layout

29. července 2012 v 19:50 | Ela

A je tu konečně nový layout! Rozhodla jsem se, že starý vzhled je už okoukaný a už mě nebaví kombinace fialové se žlutou a tak jsem vybrala kombinaci modré až tyrkysové s oranžovou. Použila jsem promo fotku z druhé série. No, jen doufám že se Vám změna líbí. Myslíte si, že je nový vzhled lepší než ten předchozí ? Předem děkuji za názor. Ela.
+ V celém článku malá ukázka předešlého layoutu:
+ Nová ikonka:

Jabig se s vámi loučí

13. července 2012 v 21:35 | Jabig
Jabig se s vámi loučí... aneb muselo to přijít.
Ano, je to tak. Loučím se s vámi... ale nebojte! Je to jenom na čtrnáct dní! Zítra dopoledne jedu na tábor, vracím se 28. 7. A ještě nemám sbaleno :)) Teď se do toho musím dát, abych se zítra ráno zbytečně nestresovala.

Takže, po dobu co budu na táboře tu bude hiatus, tedy od 14. 7. do 29. 7. (dávám den navíc, znáte to, když přijedete domů, nehrnete se k počítači). Až se vrátím, přidám veškeré novinky. Ela má brigádu, takže se jí nedivím, že nesedí u počítače, když je většinou pěkně :)
Spřáteleným blogům se omlouvám, ale nestíhám vám to napsat na blogy, dneska jsme grilovali takže jsem na pc téměř nebyla → nemohla jsem vám to napsat dřív.
Tak se mějte a užívejte si prázdniny :))

Ikonky do menu pro SB

9. července 2012 v 11:21 | Jabig

Prosím všechny naše spřátelené blogy, aby nám do komentářů napsali, jaký obrázek by chtěli na ikonku do menu. Už totiž ty ikonky dlouho slibuju, takže tady konečně budou :)

Do komentářů napište:
  • Adresu blogu
  • Jaký obrázek chcete (případně můžete rovnou napsat odkaz na obrázek)

Ze světa Jabig

5. července 2012 v 15:25 | Jabig
Nemám ráda bylinkové čaje, ale díky heřmánkovému jsem se už skoro úplně zbavila aftů. Normálně afty nemám, ale chytila jsem je, když jsem byla na závěrečné akademii v moderní gymnastice mojí malé sestřenky, spoustu dětí to tam chytilo. To je důvod, proč sem teď celkem dost přidávala články. Budu se snažit přidávat přes celé prázdniny, ale znáte to, jednou jedete na tábor, pak na dovolenou... Takže tady najde spíše ty důležité články - nové epizody. Další seznamy písniček přidám o víkendu (možná zítra), dnes už ode mě nic nečekejte, jdu si číst na zahradu, už mi chybí necelých 100 stránek a dočtu druhý díl Roztomilých malých lhářek (v angličtině se mi ten název líbí víc).


Včera a dnes jsem dělal design pro blog btvsweb. BuffynQa ho chtěla co nejdříve, takže z toho vzniklo toto ↑ :) Líbí se mi, ale je hrozně obyčejný, nic "spešl" na něm není, snad se mi příště povede lepší :)

Teen Wolf - livestream

2. července 2012 v 22:21 | Jabig
Jelikož kvůli horku se mi špatně spí, rozhodla jsem se, že budu koukat na Teen Wolf už v noci. Napadlo mě, že možná někdo bude chtít taky koukat, tak vám sem dávám odkazy na livestream :) Dejte vědět, jestli se někdo budete koukat. Snad mi zachrání Jacksona! :D


btw.: Teen Wolf začíná někdy kolem 3-4 hodiny ráno ;D

Soundtracky až příští týden

9. října 2011 v 18:06 | Jabig
Omouvám se, ale dnes už přidat písničky z epizod nestihnu, pravděpodobně tu budou až v sobotu, pokusím se hned ze dvou epizod (1x3 a 1x4). Musím dnes ještě vymysled 10 těžších příkladů z matiky, vyrobit dvě krystalové soustavy, učit se slovíčka na angličtinu, učit se na dějepis a na SZ (dříve ZSV - základy společenských věd). Takže tak, jdu se na to vrhnout. Mějte se

ps: Ela se nám vrací na blog/y :))

Doplnění "grafiky"

1. října 2011 v 10:07 | Jabig
Po pár dení nepřítomnosti jsem zase tu :) Dnes chci dodělat "grafické věci", obrázky k rozcestníkům, článkům a do menu. Taky bych pomalu chtěla začít přidávat věci okolo epizod (download, online, synopsis...) Snad to dnes stihnu, je toho docela dost ;) Jak tak koukám, blog už má za sebou měsíc a pár dní, což je super, ze začátku jsem nevěděla jestli vydrží alespoň takhle dlouho :)) Ela tu zatím moc nebude, škola a tak, momentálně není ani na jejím blogu (igossip.blog.cz). Držte mi palce ;)

Škola » Neaktivita na blogu

19. září 2011 v 20:02 | Jabig
Omlouvám se za neaktivitu na blogu, ale obě teď máme plné ruce práce se školou. O víkendu sem ale určitě něco přidám, alespoň chvilku si na to doufám najdu. Učitelé toho teď po nás chtějí hrozně moc, navíc jsem ještě s jednou spolužačkou zástupce třídy ve školním parlamentu, další práce navíc. Musím se teď hodně učit, jako samozdřejmě každý. Taky si naše češtinářka vymyslela že za cca 10 dní musé celá třída přečíst Staré Řecké Báje a pověsti, že si z toho napíšeme test. Chjo, já to ještě nemám přečtený a to už píšeme tenhle týden! Už aby byly další prázdniny :) Takže nás prosím omluvte že vůbec nepřidáváme, ale osobní život je důležitější než blog. Zatím ode mě vše, pa...

 
 

Reklama

TeenWolf-Daily.blog.cz | ©2011-2013 | Jabig.blog.cz