Crystal ve filmu - Bláznivá, zatracená láska

28. srpna 2011 v 1:11 | Ela |  CR / NOVINKY
Pro fanoušky TW známá postava jako Allison, ve skutečnosti Crystal Reed si právě nedávno střihla roličku ve filmu "Bláznivá, zatracená láska". Vypadá to dobře. Hraje tam Emma Stone, která je oopravdu skvělá herečka. Určitě stojí za to, se na film jít podívat fo kina!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:: OBSAH FILMU ::
Čtyřicetiletý Cal Weaver (Steve Carell) prožívá svůj sen - má dobrou práci, hezký dům, skvělé děti a
za manželku lásku ze střední školy. Když ale zjistí, že ho jeho žena Emily (Julianne Moore) podvádí a chce se s ním rozvést, jeho "dokonalý" život vezme rázem za své. A co je horší - Cal se ocitne ve světě svobodných, jenže sám už několik desítek let nerandil, a tak zažívá jeden neúspěch za druhým. Volné večery tráví sám v místním baru, kde utápí špatnou náladu. Cala vezme pod ochranu Jacob Palmer (Ryan Gosling) - pohledný sportovec lehce po třicítce. Aby Jacob Calovi pomohl zapomenout na jeho ženu a začít nový život, otevře mu zcela nové obzory: flirtující ženy, pánské jízdy a také nový styl. Cal a Emily nejsou jediní, kdo hledá lásku. Calův třináctiletý syn Robbie se zamiloval do sedmnáctileté chůvy Jessicy, která si zase myslí na Cala. Navzdory Calovu "znovustvoření", jeho srdce nelze předělat a zdá se že právě to ho stále vede tam, kde začal.
+ TRAILER A ODKAZ

TRAILER
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TeenWolf-Daily.blog.cz | ©2011-2013 | Jabig.blog.cz